PCN10F-24P-2.54DS(72)
HiroseHirose
PCN10F-24P-2.54DS(72) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN10F-24P-2.54DS(72)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN DIN HEADER 24POS
Podatkovni listi: PCN10F-24P-2.54DS(72).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCN10F-24P-2.54DS(72)
Številka dela PCN10F-24P-2.54DS(72) Proizvajalec Hirose
Opis CONN DIN HEADER 24POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30216 pcs Podatkovni list PCN10F-24P-2.54DS(72).pdf
Prekinitev Solder Style -
Serija PCN10 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray Druga imena 583-0341-0-72
H124270
PCN10F-24P-2.54DS(72)-ND
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 24
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti - Trenutna ocena 2A