PCN10HA-44P-2.54DSA(77)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN10HA-44P-2.54DSA(77)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 44POS DUAL TH
Podatkovni listi: PCN10HA-44P-2.54DSA(77).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCN10HA-44P-2.54DSA(77)
Številka dela PCN10HA-44P-2.54DSA(77) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 44POS DUAL TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12243 pcs Podatkovni list PCN10HA-44P-2.54DSA(77).pdf
Prekinitev Solder Style -
Serija PCN10 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 583-0165-9-77
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 44
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti - Trenutna ocena 2A
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Male Pins
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PCN10H-50P-2.54DSA(72)
PCN10H-50P-2.54DSA(72)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN DIN HEADER 50POS
Na zalogi: 12639 pcs
Prenesi: PCN10H-50P-2.54DSA(72).pdf
RFQ
PCN10HA-44P-2.54DSA(72)
PCN10HA-44P-2.54DSA(72)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 44POS DUAL TH