PCN10HB-44P-2.54DSA(72)
HiroseHirose
PCN10HB-44P-2.54DSA(72) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN10HB-44P-2.54DSA(72)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 44POS DUAL TH
Podatkovni listi: PCN10HB-44P-2.54DSA(72).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCN10HB-44P-2.54DSA(72)
Številka dela PCN10HB-44P-2.54DSA(72) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 44POS DUAL TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16553 pcs Podatkovni list PCN10HB-44P-2.54DSA(72).pdf
Prekinitev Solder Style B
Serija PCN10 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena H124289
PCN10HB-44P-2.54DSA(72)-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 44
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti - Trenutna ocena 2A
Stopite v stik s finišno debelino 8.00µin (0.203µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Male Pins
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PCN10HB-44P-2.54DSA(92)
PCN10HB-44P-2.54DSA(92)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 44POS DUAL TH