PCN10HD-24P-2.54DSA(72)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN10HD-24P-2.54DSA(72)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN DIN HEADER 24POS
Podatkovni listi: PCN10HD-24P-2.54DSA(72).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCN10HD-24P-2.54DSA(72)
Številka dela PCN10HD-24P-2.54DSA(72) Proizvajalec Hirose
Opis CONN DIN HEADER 24POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17973 pcs Podatkovni list PCN10HD-24P-2.54DSA(72).pdf
Prekinitev Solder Style -
Serija PCN10 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 583-0429-9-72
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 24
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti - Trenutna ocena 2A