PCN12E-44S-2.54DSA(92)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN12E-44S-2.54DSA(92)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 44POS DUAL TH
Podatkovni listi: PCN12E-44S-2.54DSA(92).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCN12E-44S-2.54DSA(92)
Številka dela PCN12E-44S-2.54DSA(92) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 44POS DUAL TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17376 pcs Podatkovni list PCN12E-44S-2.54DSA(92).pdf
Prekinitev Solder Style -
Serija PCN12 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 583-2068-3-92
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 44
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti Board Lock Trenutna ocena 2A