PCN13E-44S-2.54DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN13E-44S-2.54DS(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN DIN RCPT 44POS
Podatkovni listi: PCN13E-44S-2.54DS(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCN13E-44S-2.54DS(71)
Številka dela PCN13E-44S-2.54DS(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN DIN RCPT 44POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18477 pcs Podatkovni list PCN13E-44S-2.54DS(71).pdf
Prekinitev Solder Style -
Serija PCN13 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 583-3050-3-71
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 44
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti Board Lock Trenutna ocena 2A