PCN21B-95SB-2PF
HiroseHirose
PCN21B-95SB-2PF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN21B-95SB-2PF
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT METRIC 2MM 95PIN
Podatkovni listi: PCN21B-95SB-2PF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCN21B-95SB-2PF
Številka dela PCN21B-95SB-2PF Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT METRIC 2MM 95PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5496 pcs Podatkovni list PCN21B-95SB-2PF.pdf
Voltage Rating 300V Prekinitev Press-Fit
Serija PCN21 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *PCN21B-95SB-2PF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 95
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 95 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 1.5A