QR/P1-24S-C(02)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QR/P1-24S-C(02)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET HOUSING 24 POS
Podatkovni listi: QR/P1-24S-C(02).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QR/P1-24S-C(02)
Številka dela QR/P1-24S-C(02) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET HOUSING 24 POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13938 pcs Podatkovni list QR/P1-24S-C(02).pdf
Serija QR/P1 Višina tona 0.110" (2.80mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 221-0113-4-02
Število vrstic 2 Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Mating Guide
natančen opis 24 Position Housing for Female Sockets Connector Black Panel Mount Rack and Panel Uporaba priključka Receptacle
Vrsta priključka Housing for Female Sockets Slog konektorja Rack and Panel
Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QR/P1-32P-C(01)
QR/P1-32P-C(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG HOUSING 32 POS
Na zalogi: 4304 pcs
Prenesi: QR/P1-32P-C(01).pdf
RFQ
QR/P1-32S-C(01)
QR/P1-32S-C(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET HOUSING 32 POS