RDBD-25S-LNA(55)
HiroseHirose
RDBD-25S-LNA(55) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDBD-25S-LNA(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: RDBD-25S-LNA(55).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDBD-25S-LNA(55)
Številka dela RDBD-25S-LNA(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16020 pcs Podatkovni list RDBD-25S-LNA(55).pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 350V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija RD*D
Pakiranje Tray Druga imena H122880
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (M2.6) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Phosphor Bronze
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino 8.00µin (0.203µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RDBD-25SE-LNA(4-40)(55)
RDBD-25SE-LNA(4-40)(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Na zalogi: 13683 pcs
Prenesi: RDBD-25SE-LNA(4-40)(55).pdf
RFQ
RDBD-25SE-LNA(55)
RDBD-25SE-LNA(55)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 15063 pcs
Prenesi: RDBD-25SE-LNA(55).pdf
RFQ
RDBD-25S-LN(55)
RDBD-25S-LN(55)
Prenesi: RDBD-25S-LN(55).pdf
RDBD-25SE1/M2.6(55)
RDBD-25SE1/M2.6(55)
Prenesi: RDBD-25SE1/M2.6(55).pdf
RDBD-25PE1/M2.6(55)
RDBD-25PE1/M2.6(55)
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Prenesi: RDBD-25PE1/M2.6(55).pdf
RDBD-25S-LNA(4-40)(55)
RDBD-25S-LNA(4-40)(55)
Prenesi: RDBD-25S-LNA(4-40)(55).pdf
RDBD-25SA-LNA(4-40)(55)
RDBD-25SA-LNA(4-40)(55)