RM-15TRD-12P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RM-15TRD-12P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM-15TRD-12P
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka RECEPTACLE W/PIN INSERT (12 CON)
Podatkovni listi: RM-15TRD-12P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RM-15TRD-12P
Številka dela RM-15TRD-12P Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Količina na voljo 4792 pcs Podatkovni list RM-15TRD-12P.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Solder Shell Size - Vstavi (Convert From) Brass and Zinc, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija RM
RoHS Status Bulk Druga imena *RM-15TRD-12P
HR207
RM15TRD-12P
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RM-15TRD-12P Velik premer dobavljen 15
Lastnosti - Razširjen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
Opis RECEPTACLE W/PIN INSERT (12 CON) Trenutna ocena 5A