RM15QPS-10PH(71)
HiroseHirose
RM15QPS-10PH(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM15QPS-10PH(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG MALE 10POS SOLDER
Podatkovni listi: RM15QPS-10PH(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM15QPS-10PH(71)
Številka dela RM15QPS-10PH(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5656 pcs Podatkovni list RM15QPS-10PH(71).pdf
Voltage Rating 350VAC, 490VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15 Shell material Zinc Alloy
Shell Finish Nickel Serija RM
Pakiranje Bulk Druga imena H124338
Q5665192
RM15QPS-10PH(71)-ND
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Diallyl Phthalate (DAP)
Ingress Protection - Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Push-Twist natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 78.7µin (2.00µm) Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.445" (11.30mm) Material backshell, Plating Zinc Alloy, Nickel