RP13A-12RA-20PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RP13A-12RA-20PC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP13A-12RA-20PC
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 20POS MALE CRIMP
Podatkovni listi: RP13A-12RA-20PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RP13A-12RA-20PC
Številka dela RP13A-12RA-20PC Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 20POS MALE CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4962 pcs Podatkovni list RP13A-12RA-20PC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 1.2mm Uporaba Unshielded
Atributi atributov - Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Polycarbonate (PC)
Serija RP13A RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black Druga imena *RP13A-12RA-20PC
HR259
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število pozicij 20
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Številka izdelka proizvajalca RP13A-12RA-20PC Velik premer dobavljen 12
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 20 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN RECEPT 20POS MALE CRIMP Tok - Max / Contact Push-Pull
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Kontaktiraj obliko Polycarbonate (PC) Kontaktni material Keyed
Vrsta priključka Receptacle Housing Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP13A-12RC-13PB
RP13A-12RC-13PB
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT MALE 13POS SOLDER
Na zalogi: 14653 pcs
Prenesi: RP13A-12RC-13PB.pdf
RFQ
RP13A-12RB-13PC(71)
RP13A-12RB-13PC(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 13POS PNL MT
Na zalogi: 57310 pcs
Prenesi: RP13A-12RB-13PC(71).pdf
RFQ
RP13A-12RA-20PC(71)
RP13A-12RA-20PC(71)
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 20POS PNL MT