ST60X-36S(30)
HiroseHirose
ST60X-36S(30) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST60X-36S(30)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG 36POS R/A CRADLE SMD
Podatkovni listi: ST60X-36S(30).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST60X-36S(30)
Številka dela ST60X-36S(30) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 36POS R/A CRADLE SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43822 pcs Podatkovni list ST60X-36S(30).pdf
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje -
Serija ST Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.020" (0.50mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 241-0035-7-30
delovna temperatura -30°C ~ 80°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 36
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina izolacije 0.116" (2.95mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Mounting Flange, Shielded
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 36 position 0.020" (0.50mm)
Trenutna ocena 0.5A Vrsta kontakta Non-Gendered
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Cradle Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ST60X-18S(30)
ST60X-18S(30)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG 18POS R/A CRADLE SMD