A20H16BLP
HoffmannHoffmann
A20H16BLP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A20H16BLP
Proizvajalec / znamka: Hoffmann
Opis izdelka JUNCTION BOX STEEL 20"L X 16"W
Podatkovni listi: A20H16BLP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 223 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A20H16BLP
Številka dela A20H16BLP Proizvajalec Hoffmann
Količina na voljo 223 pcs Podatkovni list A20H16BLP.pdf
Utež 30 lbs (13.6kg) Debelina 16 Gauge
Velikost / dimenzija 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key
Serija - Ocene IP66, NEMA 3,4,12,13, UL-508A
Druga imena 1441-1140 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Metal, Steel
Višina 7.992" (203.00mm) Lastnosti Sealing Gasket, Wall Mount
natančen opis Junction Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) X 7.992" (203.00mm) Oblikovanje Hinged Door, Lid
Vrsta zabojnika Junction Box Barva Gray
Površina (L x W) 320 in² (2065 cm²)