IPT0020G33R
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPT0020G33R
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka SENS PRESSURE MOD 20PSIG GAUGE
Podatkovni listi: IPT0020G33R.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 146 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 146 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPT0020G33R
Številka dela IPT0020G33R Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Količina na voljo 146 pcs Podatkovni list IPT0020G33R.pdf
Napetost - oskrba 4 V ~ 12 V Sklop zaključka Surface Mount
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Barbless
Velikost vrat Male - 0.26" (6.71mm) Tube Paket / primer Module
Vrsta izhoda SPI Izhod 24 b
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 20 PSI (137.9 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 60 PSI (413.69 kPa)
Lastnosti Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 20 PSI (137.9 kPa) Vented Gauge Male - 0.26" (6.71mm) Tube 24 b Module
Natančnost ±0.1%