PPT0010GFF2VA
pregled izdelka
Številka dela: PPT0010GFF2VA
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: 1.PPT0010GFF2VA.pdf2.PPT0010GFF2VA.pdf3.PPT0010GFF2VA.pdf4.PPT0010GFF2VA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 94 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT0010GFF2VA
Številka dela PPT0010GFF2VA Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Napetost - oskrba 5.5 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Filtered
Velikost vrat Filter, Dual Paket / primer Module Cube
Vrsta izhoda Analog, RS-232 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 10 PSI (68.95 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 30 PSI (206.84 kPa)
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Vented Gauge Filter, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
Natančnost ±0.05%