PPT0015DFF5VB
pregled izdelka
Številka dela: PPT0015DFF5VB
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: 1.PPT0015DFF5VB.pdf2.PPT0015DFF5VB.pdf3.PPT0015DFF5VB.pdf4.PPT0015DFF5VB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 82 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT0015DFF5VB
Številka dela PPT0015DFF5VB Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Napetost - oskrba 5.5 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Tip tlaka Differential Port Style Filtered
Velikost vrat Filter, Dual Paket / primer Module Cube
Vrsta izhoda Analog, RS-485 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak ±15 PSI (±103.42 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak ±45 PSI (±310.26 kPa)
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor ±15 PSI (±103.42 kPa) Differential Filter, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
Natančnost ±0.05%