PPT0050AXN5VB
pregled izdelka
Številka dela: PPT0050AXN5VB
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: 1.PPT0050AXN5VB.pdf2.PPT0050AXN5VB.pdf3.PPT0050AXN5VB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 70 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT0050AXN5VB
Številka dela PPT0050AXN5VB Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 70 pcs Podatkovni list 1.PPT0050AXN5VB.pdf2.PPT0050AXN5VB.pdf3.PPT0050AXN5VB.pdf
Napetost - oskrba 5.5 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ Paket / primer Module Cube
Vrsta izhoda Analog, RS-485 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 50 PSI (344.74 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 150 PSI (1034.21 kPa)
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube
Natančnost ±0.05%