PPT0300GRF2VB
pregled izdelka
Številka dela: PPT0300GRF2VB
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: 1.PPT0300GRF2VB.pdf2.PPT0300GRF2VB.pdf3.PPT0300GRF2VB.pdf4.PPT0300GRF2VB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 86 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT0300GRF2VB
Številka dela PPT0300GRF2VB Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Napetost - oskrba 5.5 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Barbed, Filtered
Velikost vrat Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Paket / primer Module Cube
Vrsta izhoda Analog, RS-232 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 300 PSI (2068.43 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 600 PSI (4136.85 kPa)
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Vented Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Natančnost ±0.05%