PPT2-0010DXG2VE
pregled izdelka
Številka dela: PPT2-0010DXG2VE
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 10PSID
Podatkovni listi: 1.PPT2-0010DXG2VE.pdf2.PPT2-0010DXG2VE.pdf3.PPT2-0010DXG2VE.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Stanje zalog 51 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 51 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT2-0010DXG2VE
Številka dela PPT2-0010DXG2VE Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 10PSID Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Napetost - oskrba 6 V ~ 34 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPT2
RoHS Status RoHS Compliant Tip tlaka Differential
Port Style Threaded Velikost vrat Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Dual
Paket / primer Module Cube Vrsta izhoda Analog, RS-232
Izhod 0 V ~ 5 V delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Delovni tlak 10 PSI (68.95 kPa) Največji tlak 600 PSI (4136.85 kPa)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Differential Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube Natančnost ±0.075%