PPT2-0050DFW2VS
pregled izdelka
Številka dela: PPT2-0050DFW2VS
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: 1.PPT2-0050DFW2VS.pdf2.PPT2-0050DFW2VS.pdf3.PPT2-0050DFW2VS.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 60 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT2-0050DFW2VS
Številka dela PPT2-0050DFW2VS Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 6 V ~ 34 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPT2
Tip tlaka Differential Port Style Barbed, Filtered
Velikost vrat Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Paket / primer Module Cube
Vrsta izhoda Analog, RS-232 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak ±50 PSI (±344.74 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak ±150 PSI (±1034.21 kPa)
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor ±50 PSI (±344.74 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Natančnost ±0.0375%