PPT2-0100GGR2VE
pregled izdelka
Številka dela: PPT2-0100GGR2VE
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 100PSIG
Podatkovni listi: 1.PPT2-0100GGR2VE.pdf2.PPT2-0100GGR2VE.pdf3.PPT2-0100GGR2VE.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Stanje zalog 50 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT2-0100GGR2VE
Številka dela PPT2-0100GGR2VE Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 100PSIG Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Napetost - oskrba 6 V ~ 34 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPT2
RoHS Status RoHS Compliant Tip tlaka Gauge
Port Style Barbed, Threaded Velikost vrat Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube
Paket / primer Module Cube Vrsta izhoda Analog, RS-232
Izhod 0 V ~ 5 V delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Delovni tlak 100 PSI (689.48 kPa) Največji tlak 600 PSI (4136.85 kPa)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube 0 V ~ 5 V Module Cube Natančnost ±0.075%