PPTE0020AP2VDF
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PPTE0020AP2VDF
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: PPTE0020AP2VDF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PPTE0020AP2VDF
Številka dela PPTE0020AP2VDF Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5219 pcs Podatkovni list PPTE0020AP2VDF.pdf
Napetost - oskrba 6 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable/Wire Leads
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPTE
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Analog, RS-232 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 20 PSI (137.9 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 60 PSI (413.69 kPa)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 20 PSI (137.9 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Natančnost ±0.24%