PPTE3000AP2VDC
pregled izdelka
Številka dela: PPTE3000AP2VDC
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: PPTE3000AP2VDC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PPTE3000AP2VDC
Številka dela PPTE3000AP2VDC Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5130 pcs Podatkovni list PPTE3000AP2VDC.pdf
Napetost - oskrba 6 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable/Wire Leads
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPTE
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Analog, RS-232 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 3000 PSI (20684.27 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 6000 PSI (41368.54 kPa)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 3000 PSI (20684.27 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Natančnost ±0.24%