PPTR0015AP2VB
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PPTR0015AP2VB
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: 1.PPTR0015AP2VB.pdf2.PPTR0015AP2VB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 34 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 34 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPTR0015AP2VB
Številka dela PPTR0015AP2VB Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 34 pcs Podatkovni list 1.PPTR0015AP2VB.pdf2.PPTR0015AP2VB.pdf
Napetost - oskrba 6 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPTR
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Analog, RS-232 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 15 PSI (103.42 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največji tlak 45 PSI (310.26 kPa)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Natančnost ±0.24%