PPTR0100GP5VB
pregled izdelka
Številka dela: PPTR0100GP5VB
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: 1.PPTR0100GP5VB.pdf2.PPTR0100GP5VB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 29 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 29 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPTR0100GP5VB
Številka dela PPTR0100GP5VB Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 29 pcs Podatkovni list 1.PPTR0100GP5VB.pdf2.PPTR0100GP5VB.pdf
Napetost - oskrba 6 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPTR
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Analog, RS-485 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 100 PSI (689.48 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največji tlak 300 PSI (2068.43 kPa)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Natančnost ±0.24%