BE-R0512-A2
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BE-R0512-A2
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V
Podatkovni listi: 1.BE-R0512-A2.pdf2.BE-R0512-A2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BE-R0512-A2
Številka dela BE-R0512-A2 Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4002 pcs Podatkovni list 1.BE-R0512-A2.pdf2.BE-R0512-A2.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Screw Terminal
Funkcija stikala On-Mom Serija BE
Sila sproščanja 283gf Pretvarjanje 0.040" (1.0mm)
Pakiranje Bulk Overtravel 0.010" (0.25mm)
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Delovno mesto 0.640" (16.3mm)
Operativna sila 312 ~ 482gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Električno življenje -
Diferencialna potovanja 0.002" (0.05mm) Trenutna ocena 25A (AC)