HSCDANT030PA2A3
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
HSCDANT030PA2A3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSCDANT030PA2A3
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka SENSOR PRES 30PSI ABSO 3.3V DIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HSCDANT030PA2A3
Številka dela HSCDANT030PA2A3 Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis SENSOR PRES 30PSI ABSO 3.3V DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Sklop zaključka PC Pin
Paket naprave za dobavitelja 8-DIP Serija TruStability® HSC
Tip tlaka Absolute Port Style Barbed
Velikost vrat Male - 0.19" (4.93mm) Tube Paket / primer 8-DIP (0.524", 13.30mm), Top Port
Vrsta izhoda I²C Izhod 12 b
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Delovni tlak 30 PSI (206.84 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 60 PSI (413.69 kPa)
Lastnosti Amplified Output, Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Absolute Male - 0.19" (4.93mm) Tube 12 b 8-DIP (0.524", 13.30mm), Top Port
Natančnost ±0.25%