HSCSRND015PAAA5
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
HSCSRND015PAAA5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSCSRND015PAAA5
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka BRD MNT PRESSURE SENSORS
  • Sporočilo
Specifikacije HSCSRND015PAAA5
Številka dela HSCSRND015PAAA5 Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis BRD MNT PRESSURE SENSORS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Sklop zaključka PC Pin
Paket naprave za dobavitelja 4-SIP Serija TruStability® HSC
Tip tlaka Absolute Port Style Barbed
Velikost vrat Male - 0.08" (1.92mm) Tube Paket / primer 4-SIP, Side Port
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0.5 V ~ 4.5 V
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Delovni tlak 15 PSI (103.42 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 30 PSI (206.84 kPa)
natančen opis Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Absolute Male - 0.08" (1.92mm) Tube 0.5 V ~ 4.5 V 4-SIP, Side Port Natančnost ±0.25%