HSCSSNT015PDAA5
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
HSCSSNT015PDAA5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSCSSNT015PDAA5
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka BRD MNT PRESSURE SENSORS
  • Sporočilo
Specifikacije HSCSSNT015PDAA5
Številka dela HSCSSNT015PDAA5 Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis BRD MNT PRESSURE SENSORS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Sklop zaključka PC Pin
Paket naprave za dobavitelja 4-SIP Serija TruStability® HSC
Tip tlaka Differential Port Style No Port
Velikost vrat - Paket / primer 4-SIP Module
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0.5 V ~ 4.5 V
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Delovni tlak ±15 PSI (±103.42 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak ±60 PSI (±413.69 kPa)
natančen opis Pressure Sensor ±15 PSI (±103.42 kPa) Differential 0.5 V ~ 4.5 V 4-SIP Module Natančnost ±0.25%