MLH100PAB06A
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
MLH100PAB06A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLH100PAB06A
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka SENSOR AMP 100PSI .5-4.5VDC OUT
Podatkovni listi: 1.MLH100PAB06A.pdf2.MLH100PAB06A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLH100PAB06A
Številka dela MLH100PAB06A Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis SENSOR AMP 100PSI .5-4.5VDC OUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4361 pcs Podatkovni list 1.MLH100PAB06A.pdf2.MLH100PAB06A.pdf
Napetost - oskrba 5 V ~ 6 V Sklop zaključka Packard Metripak 150
Paket naprave za dobavitelja - Serija MLH
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/8" (3.18mm) NPT Paket / primer Cylinder, Metal
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0.5 V ~ 4.5 V
Druga imena 480-2555 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Delovni tlak 100 PSI (689.48 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Amplified Output, Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Absolute Male - 1/8" (3.18mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder, Metal
Natančnost ±0.25%