MLH500PSB09C
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
MLH500PSB09C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLH500PSB09C
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka SENSOR AMP 500PSI 1-6VDC OUT
Podatkovni listi: 1.MLH500PSB09C.pdf2.MLH500PSB09C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLH500PSB09C
Številka dela MLH500PSB09C Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis SENSOR AMP 500PSI 1-6VDC OUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1097 pcs Podatkovni list 1.MLH500PSB09C.pdf2.MLH500PSB09C.pdf
Napetost - oskrba 8 V ~ 30 V Sklop zaključka Packard Metripak 150
Paket naprave za dobavitelja - Serija MLH
Tip tlaka Sealed Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Female - 7/16" (11.11mm) UNF Schrader Paket / primer Cylinder, Metal
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 1 V ~ 6 V
Druga imena 480-2610 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Delovni tlak 500 PSI (3447.38 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 1500 PSI (10342.14 kPa) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
natančen opis Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Sealed Gauge Female - 7/16" (11.11mm) UNF Schrader 1 V ~ 6 V Cylinder, Metal Natančnost ±0.25%