NBPLPNS150PGUNV
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
NBPLPNS150PGUNV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NBPLPNS150PGUNV
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka BRD MNT PRESSURE SENSORS
Podatkovni listi: 1.NBPLPNS150PGUNV.pdf2.NBPLPNS150PGUNV.pdf3.NBPLPNS150PGUNV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NBPLPNS150PGUNV
Številka dela NBPLPNS150PGUNV Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis BRD MNT PRESSURE SENSORS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 12 V Sklop zaključka Surface Mount
Paket naprave za dobavitelja - Serija NBP
Tip tlaka Vented Gauge Port Style No Port
Velikost vrat - Paket / primer 6-SMD, No Lead, Top Port
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 0 mV ~ 130 mV (5V)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Delovni tlak 150 PSI (1034.21 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 240 PSI (1654.74 kPa)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 150 PSI (1034.21 kPa) Vented Gauge 0 mV ~ 130 mV (5V) 6-SMD, No Lead, Top Port Natančnost ±0.25%