PX2EF1XX050PAAAX
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
PX2EF1XX050PAAAX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PX2EF1XX050PAAAX
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PX2EF1XX050PAAAX
Številka dela PX2EF1XX050PAAAX Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Sklop zaključka Wire Leads
Paket naprave za dobavitelja - Serija PX2
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Female - 7/16" (11.11mm) UNF Schrader Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0.5 V ~ 4.5 V
Druga imena 480-5807 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Delovni tlak 50 PSI (344.74 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 250 PSI (1723.69 kPa) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Temperature Compensated
natančen opis Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Absolute Female - 7/16" (11.11mm) UNF Schrader 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder Natančnost ±0.25%