SSCMRNT030PAAA3
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
SSCMRNT030PAAA3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSCMRNT030PAAA3
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka BRD MNT PRESSURE SENSORS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSCMRNT030PAAA3
Številka dela SSCMRNT030PAAA3 Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis BRD MNT PRESSURE SENSORS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Sklop zaključka Surface Mount
Paket naprave za dobavitelja 8-SMT Serija TruStability® SSC
Tip tlaka Absolute Port Style Barbed
Velikost vrat Male - 0.08" (1.93mm) Tube Paket / primer 8-SMD, J-Lead, Side Port
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0.33 V ~ 2.97 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 30 PSI (206.84 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 60 PSI (413.69 kPa)
Lastnosti Amplified Output, Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Absolute Male - 0.08" (1.93mm) Tube 0.33 V ~ 2.97 V 8-SMD, J-Lead, Side Port
Natančnost ±0.25%