SSCMRRN015PD2A5
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
SSCMRRN015PD2A5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSCMRRN015PD2A5
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka BRD MNT PRESSURE SENSORS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSCMRRN015PD2A5
Številka dela SSCMRRN015PD2A5 Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis BRD MNT PRESSURE SENSORS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Sklop zaključka Surface Mount
Paket naprave za dobavitelja 8-SMT Serija TruStability® SSC
Tip tlaka Differential Port Style Barbed
Velikost vrat Male - 0.08" (1.93mm) Tube, Dual Paket / primer 8-SMD, J-Lead, Dual Ports, Same Side
Vrsta izhoda I²C Izhod 12 b
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak ±15 PSI (±103.42 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak ±30 PSI (±206.84 kPa)
Lastnosti Amplified Output, Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor ±15 PSI (±103.42 kPa) Differential Male - 0.08" (1.93mm) Tube, Dual 12 b 8-SMD, J-Lead, Dual Ports, Same Side
Natančnost ±0.25%