SSCSSNT030PAAA5
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
SSCSSNT030PAAA5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSCSSNT030PAAA5
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka BRD MNT PRESSURE SENSORS
  • Sporočilo
Specifikacije SSCSSNT030PAAA5
Številka dela SSCSSNT030PAAA5 Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis BRD MNT PRESSURE SENSORS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Sklop zaključka PC Pin
Paket naprave za dobavitelja 4-SIP Serija TruStability® SSC
Tip tlaka Absolute Port Style No Port
Velikost vrat - Paket / primer 4-SIP Module
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0.5 V ~ 4.5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 30 PSI (206.84 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 60 PSI (413.69 kPa)
natančen opis Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Absolute 0.5 V ~ 4.5 V 4-SIP Module Natančnost ±0.25%