TSCSHHN030PDUCV
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSCSHHN030PDUCV
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka BRD MNT PRESSURE SENSORS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSCSHHN030PDUCV
Številka dela TSCSHHN030PDUCV Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis BRD MNT PRESSURE SENSORS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.5 V ~ 12 V Sklop zaključka PC Pin
Paket naprave za dobavitelja 4-SIP Serija TruStability® TSC
Tip tlaka Differential Port Style Barbed
Velikost vrat Male - 0.16" (3.94mm) Tube, Dual Paket / primer 4-SIP, Dual Ports, Same Side
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 0 mV ~ 52.5 mV (5V)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak ±30 PSI (±206.84 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak ±115 PSI (±792.9 kPa)
Lastnosti Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor ±30 PSI (±206.84 kPa) Differential Male - 0.16" (3.94mm) Tube, Dual 0 mV ~ 52.5 mV (5V) 4-SIP, Dual Ports, Same Side
Natančnost ±0.15%