BFS100-48
ICCNexergy (Inventus Power)ICCNexergy (Inventus Power)
BFS100-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFS100-48
Proizvajalec / znamka: ICCNexergy (Inventus Power)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 100W
Podatkovni listi: BFS100-48.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BFS100-48
Številka dela BFS100-48 Proizvajalec ICCNexergy (Inventus Power)
Opis AC/DC CONVERTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4563 pcs Podatkovni list BFS100-48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod 105, 115, 125 VAC
Tip Linear Velikost / dimenzija 7.12" L x 3.25" W x 3.81" H (180.9mm x 82.6mm x 96.8mm)
Serija BFS100 Moč (Watts) 100W
Druga imena EPS303 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti - Učinkovitost -
natančen opis Linear AC DC Converter 1 Output 48V 2A 105, 115, 125 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2A
Odobritve - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BFS035A
BFS035A
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE
Na zalogi: 895868 pcs
Prenesi: BFS035A.pdf
RFQ
BFS060A
BFS060A
Na zalogi: 409839 pcs
Prenesi: BFS060A.pdf
RFQ
BFS17,215
BFS17,215
Proizvajalci: N/A
Opis: TRANS NPN 25MA 15V 1GHZ SOT23
Prenesi:
BFS17A,235
BFS17A,235
Proizvajalci: N/A
Opis: TRANS NPN 15V 25MA 3GHZ SOT23