RH1B-UAC120V
IDECIDEC
RH1B-UAC120V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RH1B-UAC120V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Podatkovni listi: RH1B-UAC120V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RH1B-UAC120V
Številka dela RH1B-UAC120V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15564 pcs Podatkovni list RH1B-UAC120V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 96 VAC Izklop napetosti (min) 36 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max
Serija RH Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1525 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 120VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 120VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 16.5 Ohms
Moč tuljave - Tok tekočine 7.5mA