RR1BA-ULAC24V
IDECIDEC
RR1BA-ULAC24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR1BA-ULAC24V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Podatkovni listi: RR1BA-ULAC24V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR1BA-ULAC24V
Številka dela RR1BA-ULAC24V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9196 pcs Podatkovni list RR1BA-ULAC24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC Izklop napetosti (min) 7.2 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max
Serija RR Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1712 delovna temperatura -25°C ~ 40°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Socketable
Lastnosti LED Indicator natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 79 Ohms
Moč tuljave - Tok tekočine 105mA