RR2KP-UAC240V
IDECIDEC
RR2KP-UAC240V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR2KP-UAC240V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Podatkovni listi: RR2KP-UAC240V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR2KP-UAC240V
Številka dela RR2KP-UAC240V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2695 pcs Podatkovni list RR2KP-UAC240V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 192 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max
Serija RR2KP Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 1885-1401
delovna temperatura -5°C ~ 40°C Čas delovanja 25ms
Tip montaže Socketable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 240VAC Vrsta tuljave Latching, Single Coil
Odpornost na kolut 9.2 kOhms Moč tuljave -
Tok tekočine 10.6mA