RR2P-UAC240V
IDECIDEC
RR2P-UAC240V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR2P-UAC240V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Podatkovni listi: RR2P-UAC240V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR2P-UAC240V
Številka dela RR2P-UAC240V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6371 pcs Podatkovni list RR2P-UAC240V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 192 VAC Izklop napetosti (min) 72 VAC
Sklop zaključka Plug In, 8 Pin (Octal) Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max
Serija RR Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1106 delovna temperatura -25°C ~ 40°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 8.33 kOhms
Moč tuljave - Tok tekočine 10.5mA