RR3B-UAC200V
IDECIDEC
RR3B-UAC200V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR3B-UAC200V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 200V
Podatkovni listi: RR3B-UAC200V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR3B-UAC200V
Številka dela RR3B-UAC200V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 200V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8634 pcs Podatkovni list RR3B-UAC200V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 160 VAC Izklop napetosti (min) 60 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max
Serija RR Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1698 delovna temperatura -25°C ~ 40°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 200VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 200VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave -
Tok tekočine 12.5mA