RR3B-ULAC12V
IDECIDEC
RR3B-ULAC12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR3B-ULAC12V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Podatkovni listi: RR3B-ULAC12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR3B-ULAC12V
Številka dela RR3B-ULAC12V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6007 pcs Podatkovni list RR3B-ULAC12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VAC Izklop napetosti (min) 3.6 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max
Serija RR Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1257 delovna temperatura -25°C ~ 40°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Socketable
Lastnosti LED Indicator natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 12VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 18 Ohms
Moč tuljave - Tok tekočine 210mA