RV8H-2L-D18
IDECIDEC
RV8H-2L-D18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV8H-2L-D18
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 18V
Podatkovni listi: RV8H-2L-D18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV8H-2L-D18
Številka dela RV8H-2L-D18 Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 18V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8092 pcs Podatkovni list RV8H-2L-D18.pdf
Vklopite napetost (maks.) 14.4 VDC Izklop napetosti (min) 1.26 VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 250VAC - Nom
Serija RV8 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose with Socket Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1657 delovna temperatura -40°C ~ 55°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže DIN Rail
Lastnosti - natančen opis General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 18VDC Coil DIN Rail
Ocena stika (trenutna) 8A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 18VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 750 Ohms
Moč tuljave 430 mW Tok tekočine 24.0mA