RV8H-2S-AD18
IDECIDEC
RV8H-2S-AD18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV8H-2S-AD18
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 18V
Podatkovni listi: RV8H-2S-AD18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RV8H-2S-AD18
Številka dela RV8H-2S-AD18 Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 18V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6984 pcs Podatkovni list RV8H-2S-AD18.pdf
Vklopite napetost (maks.) 14.4 VAC/DC Izklop napetosti (min) 1.26 VAC/DC
Sklop zaključka Spring Terminal Preklopna napetost 250VAC - Nom
Serija RV8 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose with Socket Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1665 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže DIN Rail
Lastnosti - natančen opis General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 18VAC/DC Coil DIN Rail
Ocena stika (trenutna) 6A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 18VAC/DC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 750 Ohms
Moč tuljave 430 mW Tok tekočine 24.0mA