495-24.8832-2JB4I8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 495-24.8832-2JB4I8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka CRYSTAL 24.8830MHZ 10PF SMD
Podatkovni listi: 495-24.8832-2JB4I8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 495-24.8832-2JB4I8
Številka dela 495-24.8832-2JB4I8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis CRYSTAL 24.8830MHZ 10PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3978 pcs Podatkovni list 495-24.8832-2JB4I8.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance 10pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 24.883MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms natančen opis 24.883MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead