4EA1000A0Z4BACUGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
4EA1000A0Z4BACUGI8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4EA1000A0Z4BACUGI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC OSCILLATOR QUAD MEMS 10PIN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 4EA1000A0Z4BACUGI8
Številka dela 4EA1000A0Z4BACUGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC OSCILLATOR QUAD MEMS 10PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4673 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4EA1000A0Z4
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD, No Lead
Izhod CMOS, LVDS Druga imena IDT4EA1000A0Z4BACUGI8
IDT4EA1000A0Z4BACUGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Frekvenca - izhod 2 25MHz Frekvenca - izhod 1 100MHz, 125MHz, 156.25MHz, 200MHz
natančen opis CMOS, LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.5V 10-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 130mA (Typ)