4HF212500Z4BACXGI8
pregled izdelka
Številka dela: 4HF212500Z4BACXGI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 4HF212500Z4BACXGI8
Številka dela 4HF212500Z4BACXGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5269 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 4HF
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena IDT4HF212500Z4BACXGI8
IDT4HF212500Z4BACXGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 212.5MHz natančen opis 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) - Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -
Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4HF500000Z4AACTGI8
4HF500000Z4AACTGI8
Proizvajalci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: OSC MEMS 500.000MHZ LVDS SMD
Na zalogi: 5529 pcs
Prenesi:
RFQ
4HF500000Z4AACXGI8
4HF500000Z4AACXGI8
Na zalogi: 5980 pcs
Prenesi:
RFQ
4HF212500Z4BACXGI
4HF212500Z4BACXGI
Opis: OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD